Почути голос мами: однорічна франківчанка потребує операції з відновлення слуху 

Франківчанки Каріна та Діана Пасічняк передчасно народжені дівчатка-двійнятка.

Після їхньої боротьби за життя минув рік і 4 місяці. Але нещодавно Карінці поставили діагноз – двостороння сенсоральна глухота IV ст. При народженні дівчинка важила 770 г, зараз – 6,5 кг.

Після тривалої боротьби за життя дівчинка розвивається та поступово наздоганяє свою сестричку. Дуже весела, грайлива, кмітлива. Та найголовніше – у дівчинки велика жага до життя. Вона міцно хапає руки дорослих своїми крихітними, мало не прозорими, пальчиками, посміхається, відстоює свої бажання, тільки не чує.

Після випробувань, які пройшла Карінка, разом з батьками Анастасією та Михайлом Пасічняками, вона заслуговує на повноцінне життя у соціумі. У неї є шанс на відновлення слуху, та для цього потрібні чималі кошти – 30 000 євро. Операцію необхідно зробити до моменту досягнення дитиною 3-х років, доки не втрачені мовленнєві властивості.

Молода багатодітна сім’я (дівчата-двійнята та старший хлопчик Тимур) займається наразі оформленням інвалідності та придбанням слухового апарату. Родина не в змозі зібрати таку суму самотужки за короткий період.

Не будьмо байдужими!!!
Давайте допоможемо Каріні почути голос мами.

Для контакту – Пасічняк Анастасія Павлівна 066 648 78 40
ПриватБанк 5168 7573 0466 9916

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!