Подробиці смертельної ДТП у Франківську: водій “Водоекотехпрому” у шоковому стані

Сьогодні, 16 лютого, в Івано-Франківську в КП “Івано-Франківськводоекотехпром” відбулась прес-конференція щодо вчорашньої ДТП за участі працівника служби.

Нагадаємо, вчора близько 18:30 на вулиці Петлюри сталась смертельна ДТП. Працівник “Водотехпрому” збив насмерть літню жінку, яка переходила дорогу поза межами пішохідного переходу. Потерпілою виявилась 88-річна теща іншого працівника аварійної служби.

Павло Григоряк, начальник служби безпеки КП “Водоекотехпрому”, каже, що подія для них неприємна.

“Наша аварійна збила людину. Що буде далі – залежить від слідства, буде суд. У водія взяли свідчення, він був тверезий. Зараз автомобіль знаходиться на штрафмайданчику, а водій – на роботі, але не за кермом”, – пояснює Григоряк.

Олександ Процюк, начальних служби автотранспортного цеху, додає, що водій має більше 30 років стажу. Сьогодні він на роботі, але за кермо не сідає, бо ще вчора знаходився у шоковому стані. Також з цих причин у службі безпеки відмовляються називати ім’я водія.

“Поліція отримала його свідчення та подивилась на технічний стан машини, там все нормально. Чекаємо далі слідчих дій”, – пояснює Олександр.

Окрім того, Григоряк каже, що на місці пригоди був зять потерпілої, який заявив, що немає претензій. Також відомо, що жінка жила поблизу місця ДТП і на проїзну частину вийшла раптово. Основним свідком по справі проходить майстер служби, який сидів з водієм у кабіні. Інших – встановлюватиме поліція.

Генереальний директор Роман Кімачук каже, що підприємство висловлює співчуття родині загиблої та всі витрати на похорон візьме на себе. Також планується проводити відповідні бесіди з водієм, якщо йому потрібна буде допомога.

“Водій не порушував правила ПДР, просто виконував роботу”, – каже Роман Кімачук та додає, що вже були у схожій ситуації два роки тому, коли у ДТП загинули їхні працівники.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!