Політтехнологам на замітку: як має виглядати голова ОТГ?

Як повідомляв «Галицький кореспондент», 29 жовтня відбулися перші вибори в ОТГ у Об’єднані територіальні громади (ОТГ). На Прикарпатті таких громад вісім. Щоб висвітлити виборчий процес, «Галицький кореспондент» поїхав у кожну ОТГ.

Під час підрахунку голосів журналісти зіштовхнулися з тим, що не всі виборці голосували за кандидатів. Дехто псував бюлетені.

Наприклад, у одній з дільниць Рожнівської ОТГ хтось із виборців на бюлетені написав «Втрачена віра».

А от у Яблунівській ОТГ виборець, ймовірно із хорошим почуттям гумору написав малюночок.

«На всіх виборах політтехнологи, зрештою як і звичайні виборці, ставлять перед собою питання: Яким має бути керівник громади? Ким він має бути? Як має виглядати? Як має діяти? Які вміння і навики має мати? Ймовірно, на одній з виборчих дільниць Яблунівської ОТГ один із виборців має чітку й конкретну візуалізацію. Політтехнологам на замітку», – коментує бюлетень франківський інформаційний аналітик Ігор Ткач.

Як писав “Галицький кореспондент”, у 201 об’єднаній територіальній громаді у 24 областях України розпочався виборчий процес. На Прикарпатті таких громад – вісім. Реєстрація кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови тривала до 24 год. 4 жовтня.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!