Польські режисери знімають фільм про Верховинщину

Днями Верховинщину відвідав почесний консул України в Тарнуві Бартоломей Бабуська. Зустріч відбулася під патронатом Надзвичайного та Поважного посла України в Польщі Андрія Дещиці завдяки сприянню голови районної державної адміністрації Олега Лютого.

Із почесним гостем на Прикарпаття завітали журналісти одного з провідних телеканалів Польщі TVP на чолі з відомим кулінарним польським журналістом Робертом Макловичем (його прадід та прабабуся –  із Надвірної та Кутів), які знімають п’ятисерійний фільм про Верховину.

Враховуюче те, що журналіст веде кулінарну програму, він сконцентрувався саме на смачних перевагах Гуцульщини.

Зйомки відбувалися у гостинному домі «Магурка»,  де шеф-повар Анатолій Тинкалюк показував полякам, як готуються гуцульські страви.   Роберту Макловичу, як професійному польському кухарю,  особливо сподобались «гуцульські голубці» та  «гуцульська кишка».

Звичайно, відеосюжет про Верховину не був би довершеним, якби була відсутня гуцульська музика. Тому журналістська група побувала в музеї гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів імені Романа Кумлика. Екскурсовод ознайомила  присутніх із гуцульською культурою, звичаями та традиціями Верховинщини.

Переглянути кінострічку глядачі зможуть уже у вересні цього року.

Нагадаємо, Івано-Франківщина тісно співпрацюватиме з Польщею в економічній сфері

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!