Понад 40 дітей пільгових категорій із Прикарпаття відпочивають у «Артеку»

З 11 квітня до 1 травня у Міжнародному дитячому центрі «Артек», що знаходиться під Києвом, розпочалася ІІІ тематична зміна «Ярмарок професій», учасниками якої стали понад 950 дітей пільгових категорій з усієї України.

З Івано-Франківської області участь бере 41 дитина. З них чотири дитини – із Долинського району, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Тематична зміна спрямована на формування у дітей свідомого вибору професій, професійного інформування, орієнтування, самовизначення та знайомства з різноманітним світом професій.

У рамках дитячого соціального профорієнтаційного проекту «Ярмарок професій», діти візьмуть участь у фестивалі відеороликів «Парад професій майбутнього», тренінгу «Моя майбутня професія в моїй державі», в анкетуванні «Хочу-можу-треба» з визначення схильності до певних професій, іграх-квестах «Моя майбутня професія», створенні стартап-компаній, змаганні «Юний рятувальник», а також у профорієнтаційній рольовій грі «Українська громада».

В Артеку у цей час пройде фестиваль «Артеківський вернісаж», в якому будуть презентовані проекти: «100 перемог України», «Видатні діячі України», «Артеківська Січ», «Електронна бібліотека», інтелектуальні ігри: «На крок вперед», «Де логіка?», «Що?Де?Коли?», розроблені та впроваджені нові дослідницькі програми в інноваційному освітньому центрі у форматі інтелектуального навчання, а саме – з робототехніки, програмування та астрономії, дитячі студії культурно-мистецького центру з артмоделювання, оздоровчо-спортивного та туристичного спрямування.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!