Популярна «ONUKA» запрошує франківців на концерт

Сьогодні, 29 листопада, в Івано-Франківському драмтеатрі виступить відомий український гурт ONUKA.

Концерт відбудеться о 19:00. Квитки можна купити на сайті concert.ua. Вони коштують від 570 до 690 гривень. Відповідно, ціна за місця у перших рядах дорожча – 690 – 670 гривень, місця посередині можна придбати за 640-610 гривень, а на задніх рядах – 550 – 570. Проте, як можна зрозуміти, вільних місць залишилось обмаль.

Довідка:

Проект «ONUKA», сформований лише чотири роки тому, вже обзавівся широкою армією шанувальників. Було випущено два міні-альбоми й один повноформатний. На сьогоднішній день більшість концертів групи супроводжують солд-аути.

Пісні «ONUKA» звучать українською та англійською мовами. Автором текстів і вокалісткою проекту є Ната Жижченко. До речі, саме на честь її дідуся, майстра з виготовлення музичних інструментів, була названа команда. Дивовижні музичні метаморфози, через які проходить звучання українських народних інструментів, створює саундпродюсер проекту Євген Філатов.

ONUKA – це бандура, бугай, сопілка, валторна, цимбали, оточені гармонійним електронним саундом. Це – звучання, яке підкорює європейських слухачів і дає право пишатися українській публіці.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!