Порошенко розповів, на що підуть гроші відібрані в Януковича

Президент Петро Порошенко провів нараду із Міністром фінансів України Олександром Данилюком та Головою Національного банку України Валерією Гонтаревою. Президент підкреслив, що сьогодні завершена операція із зарахування 1,1 млрд доларів на рахунки Державного казначейства на виконання рішення суду, яке вступило у законну силу.

Станом на зараз жодної скарги на це рішення не надійшло. І так званих  власників, які засвідчили свої претензії на ці гроші, так і не з’явилось, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент наголосив, що крім зарахованих на рахунки Держказначейства 1,1 млрд доларів, додатково ще 200 млн доларів у цінних паперах будуть передані Міністерству фінансів і, відповідно до законодавства України, на цю суму буде зменшено внутрішній борг держави.

“Це не просто збільшує можливості Державного бюджету і Української держави щодо відновлення справедливості і інвестування цих коштів в українську армію, укріплення обороноздатності нашої держави та відновлення соціальної справедливості, спрямувавши ці кошти на захист найменш захищених верств населення. А ці кошти також будуть зараховані у золотовалютні резерви держави”, – зазначив Петро Порошенко.

За словами Міністра фінансів України Олександра Данилюка, додатково до 1,1 млрд доларів США, який вже поступив на рахунки Державного казначейства, додаються ще 199 млн. доларів у цінних паперах, і на цю суму буде зменшено державний борг.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!