Постійний покупець: жінка близько трьох місяців живе у супермаркеті та миється у вбиральні

Третій місяць 30-річна львів’янка Оксана Вороняк живе в торговому центрі – вдень відпочиває та розважається, а після закриття ночує в місці для куріння. За всі куплені речі жінка розплачується самостійно, тож вигнати її не мають права.

“У кожного своє бачення стилю життя”, – пояснює вона та радить усім, хто за неї непокоїться, вживати заспокійливі препарати, пише ТСН.

Працівники супермаркету кажуть, що Оксана зазвичай є першим відвідувачем, миється у вбиральні, а одного разу її навіть виганяли, бо вона мила голову.

“Дівчинка доглянута, з собою мала сушку, щоб голову посушити”, – визнає працівник торгового центру Ірина Касьянчук.

Оксана не лише ходить по магазинах, а й відвідує салони краси: днями робила манікюр і заплатила за нього близько півтисячі гривень.

Про джерело своїх доходів Оксана не розповідає. Продавці припускають, що їй допомагає мама.

Читайте також:  Життя-телевізор: у Калуші сестри-відлюдьки не миються, не розчісуються, а потреби справляють у хаті

Мешканка ТРЦ стала відомою не тільки серед персоналу, а й серед відвідувачів. Її називають “нашою красунею”, а дехто навіть намагався познайомитися і зустрічатися, але спроби були марними. Оксані вже пропонували роботи в супермаркеті, але вона відмовилася, попри те, що сама безробітна. Раніше жінка була держслужбовцем, але її звільнили. Охорона ж до Оксани претензій не має, однак усі навколо непокояться, бо вона ночує на вулиці, а там щоразу холодніша погода.

“Вона на цій лавочці зі своїми речами залишається на всю ніч, до ранку, до відкриття торгового центру”, – констатує керівник охорони Степан Смарж.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!