Повернулася з-за кордону: до франківської лікарні госпіталізували ще одну особу з підозрою на коронавірус

Сьогодні, 23 березня, о 16:00 міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків знову розповів про стан справ у місті під час карантину. 

Мер міста розповів, що до однієї з франківських поліклінік звернулася  людина з симптомами. Наразі її госпіталізували в Івано-Франківську обласну інфекційну лікарню. 

“Із нею була родина, їх було троє. Прошу всіх, хто повернувся з-за кордону, не відтягувати, звертайте до поліклініки на “гарячу лінію”, якщо маєте симптоми”, – наголошує мер. 

До всіх, хто повернувся з-за кордону протягом місяця, мер звернувся з проханням зателефонувати на гарячу лінію “15-80”. 

“Ми надамо Вам кваліфіковану допомогу, адже цей вірус може проявлятися і після 14 днів. Не нехтуйте!” – каже Руслан Марцінків. 

Нагадаємо, що 19 березня  в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції.

До слова: Через поширення коронавірусу Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

Крім того, Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!