Презентація світового бестселера “Школа майбутнього”

Книжка Кена Робінсона, Лу Ароніки “Школа майбутнього” це збірка цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні.

Сер Кен Робінсон, автор книжок “Покликання”, “Як знайти своє покликання” та “Освіта проти таланту” – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів, пропонує у цій книжці практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити освітню систему.

Робінсон пропонує концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття.

Книжка “Школа майбутнього” є своєрідним рецептом, який допоможе всім нам почати рухатись у бік нової, якіснішої освіти.

Адже, на думку Робінсона, мета освіти – дати учням можливість зрозуміти довколишній світ і власні таланти, щоб вирости щасливими людьми й активними, гуманними громадянами.
Книжку переклала Ганна Лелів, мовна координаторка перекладу роликів TED в Україні. Науковий редактор ‒ Мирослава Товкало, завідувачка кафедрою освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Автор передмови до українського видання Олексій Молчановський ‒ співзасновник освітньої платформи українських масових онлайн-курсів Prometheus.

З нагоди публікації його першого україномовного перекладу сер Кен Робінсон записав відео спеціально для майбутніх читачів своєї книжки в Україні.

На Форумі видавців 2016 року “Школа майбутнього” увійшла в список 23 найкращих книжок Форуму.

Докладніше про цю книжку та інші освітні видання читайте на сайті видавництва Літопис або на сторінці у фейсбуці.

В Івано-Франківську презентація відбудеться у четвер, 6 жовтня, в навчальному корпусі ІФОІППО (м. Івано-Франківськ, вул. В՚ячеслава Чорновола, 130-а), аудиторія 2.5. 

Початок о 14.30 год.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!