Проблемний маршрут

8 серпня під час оперативної наради сільський голова Чукалівки Іван Курій звернувся до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа з проханням відремонтувати дорогу та перевірити громадський транспорт.

Йдеться про ділянку дороги на вул. Коновальця та маршрут №47, який сполучає Чукалівку з обласним центром і який обслуговує «Корида транс». «Питання по цьому маршруту дуже складне. Вчора в мене була громада, і вона хоче перекривати дорогу, якщо автобуси не будуть добре їздити», – наголосив війт.

Представників мерії такі слова обурили. Зокрема, Руслан Марцінків повідомив, що міськрада і так пішла назустріч громаді, розробивши до Чукалівки маршрут, який взагалі не мав туди їздити. «Я розумію, що по маршруту №47 є питання, але ви належите до Тисменицького району, тому у вас мав би бути приміський автобус, а не міський. Там перевізнику не вистачає водіїв», – наголосив мер та запропонував війту створити свій маршрут.

Заступник мера Олексій Кайда додав, що місто взагалі може зняти цей маршрут, якщо люди будуть ще й погрожувати. «Не можна говорити мовою ультиматуму, треба сісти і нормально це обговорити», – підкреслив він. Також Кайда попередив, що за перекриття дороги поліція може оштрафувати людей.

Зрештою, міський голова дав доручення начальнику управління транспорту і зв’язку Олегу Ганчаку опрацювати питання розірвання договору з перевізником на цьому маршруті. Втім доїхати на міське кладовище, яке розміщене у Чукалівці, франківці таки зможуть, адже управління розробляє спеціальний маршрут з вокзалу до кладовища у вихідні дні. Пенсіонери чи малозабезпечені сім’ї, які мають картки іванофранківців, зможуть їхати у цих автобусах безкоштовно. Для всіх інших тариф буде незмінний – 4 гривні.

«Тепер забезпечення перевезення до села Чукалівки мала б організувати облдержадміністрація, провівши конкурс на визначення перевізника. Важливо не тільки розірвати договір, а щоб мешканці залишились зі зв’язком», – додав Ганчак.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!