Прогульники та піарники: У Франківську відзвітували про трирічну діяльність нардепів

Сьогодні, 7 листопада, проект Комітету виборців України “Дослівно” презентував у Франківську звіт про роботу народних депутатів України за останні три роки: відвідування засідань ВР, участь у голосуваннях, дотримання обіцянок тощо.

“Статистика є невтішною. Є 43 депутати, які пропустили понад 90% голосувань, якщо порівнювати з попередньою Радою, – показники були кращі. Станом на зараз зареєстровано понад 10 000 законопроектів, і це абсолютний антирекорд, депутати таким чином намагаються пропіаритися. Проблема у тому, що ці законопроекти неякісні”, – розповів Денис Рибачок.

З таких законопроектів, до слова, приймають лише 12%, і їхня якість залишає бажати кращого.
Розповіли і про те, як у Верховній раді працюють нардепи з Франківщини. До прикладу, Олександр Шевченко брав участь лише у 34% голосувань, хоча показник це далеко не найгірший.

“Не можна сказати, що франківські нардепи гірші чи кращі. Олександр Шевченко за три роки брав участь лише у третині голосувань, інші пропустив, бо його або не було на робочому місці, або не голосував з інших причин”, – розповіли представники “Дослівно”.

Найпродуктивнішим законодавцем є Президент України, більшість його проектів стають законами. Усі засідання ВР змогли відвідати лише 5 народних депутатів України.

Читайте також: Одразу 7 партій здатні подолати прохідний бар’єр в Раду

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!