Прикарпатець Олександр Чернецький здобув «срібло» чемпіонату Європи з боротьби

• На чемпіонаті Європи з боротьби у Ризі (Латвія) y важкій вазі до 130 кг до фіналу чемпіонату Європи 2016 впевнено пройшов долинянин Олександр Чернецький. Повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

im578x383-chernetsky_REUTERS

У перший день змагань чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, що проходить в Латвії, українці виграли дві медалі. Олександр Чернецький катком пройшовся по опонентах і в сутичці за «золото» поборовся з чинним чемпіоном світу, турецьким атлетом Різою Каялпом.

На жаль, у фіналі наш краянин, відомий у світі греко-римської боротьби, програв. Проте здобув друге місце в чемпіонаті Європи. Бронзовим призером у вазі до 59 кг став Дмитро Цимбалюк. У сутичці Цимбалюк переміг хорвата Івана Лізатовича.

Нагадаємо, що українці завоювали чотири призові місця на Кубку Європи з легкої атлетики.