Прикарпатка стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби

• Спортсменка з Долинщини Оксана Лівач, здобула золото у ваговій категорії 50 кг, на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, що проходив у Бухаресті.

Першою суперницею прикарпатки була бронзова призерка чемпіонату світу та віце-чемпіонка світу серед молоді Туркан Насірова з Азербайджану. Сутичка була запекла, але Оксана виявилася сильнішою – 10:8, повідомляють у Долинській РДА.

Далі стало ще гарячіше: проти нашої спортсменки на килим вийшла турчанка – чемпіонка світу та Європи, чемпіонка Середземномор’я, віце-чемпіонка Європи, бронзова призерка дорослого чемпіонату Європи та світу Евін Демірхан. І знову блискуча перемога Лівач 2:0.

У фіналі Оксану Лівач чекала дворазова бронзова призерка чемпіонату Європи та багаторазова призерка континентальної та світової першості серед молоді Міглена Селішка. Болгарська борчиня була налаштована рішуче, але прикарпатка в останню хвилину переломила хід сутички та виграла з рахунком 6:4.

Нагадаємо, призове місце в міжнародному турнірі з вільної боротьби зайняв калушанин