Прикарпатка здобула на чемпіонаті у Кореї бронзову медаль (фото)

• 7 листопада у Кореї відбувся чемпіонат світу з самбо. У ньому взяли участь троє прикарпатців: двоє з них вибороли призові місця.

З цієї нагоди сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську провели  пресконференцію з учасниками чемпіонату світу.

Бронзова призерка чемпіонату світу з самбо Галина Ковальська розповідає, що своє третє місце виграла у росіянки. Говорить, що боротися було важко, оскільки між Україною та Кореєю велика різниця у часі — сім годин.

“У мене було чотири сутички. Я боролася зі спортсменкою з Монголії та виграла з рахунком 7:0. Потім була сутичка з білорускою, у якої раніше програвала. Це був принцип. Я перемогла з рахунком 2:2, але останній бул був за мною. Потім я програла вихід у фінал японці. Зробила все що змогла”, – каже Галина Ковальська.

Спортсменка переконує, що буде й надалі продовжувати працювати та тренуватися. До слова, Ковальська є бронзовою призеркою Європейських ігор, які проходили у Мінську.

Її тренер Євген Боднарук розповів, що збірна команда України виборола друге загальнокомандне місце. Спортсмени здобули дві “бронзи” й одне “золото”. Золоту медаль виборола дівчина з Черкас, а дві бронзові здобули прикарпатці.

“Два дні Галина відпочивала, а тепер тренування знову продовжилися. Розпочали роботу якраз над слабкими місцями”, – говорить тренер.

Також під час конференції взяли участь спортсмени з Івано-Франківська Юлія Шуляр та Павло Волуйкевич. Вони 14 та 15 листопада взяли участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики. Чемпіонат відбувався серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку в Дубаї.

У змаганнях з бігу на 400 метрів Юлія посіла друге місце з результатом 56,04, а Павло посів четверте місце на дистанції 1500 метрів з результатом 3.58,56.

Юлія Шуляр каже, що у Дубаї було дуже спекотно, тому акліматизація була дуже важка.

“У фіналі я була перша, змагалася з американкою, португалкою та полячкою. Я боролася до кінця, тож маю друге місце”, – говорить призерка.

Крім того, спортсмени вибороли дві ліцензії на Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!