Прикарпатська студентська жіноча збірна з баскетболу завоювала першість на європейській універсіаді

• З 25 по 28 липня в м. Спліт (Республіка Хорватія) проходили ігри Чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 серед студентських команд. Жіноча збірна Прикарпатського національного університету достойно представила Україну і здобула перемогу.

У фіналі наші баскетболістки перемогли команду Литви з Університету спорту – 16:14, повідомляє прес-служба Івано-франківської ОДА.

Команда виступала в складі – Ольги Мазніченко, Христини Філевич, Віти Горобець та Вікторії Касаткіної. Очолив збірну Юрій Процюк. На груповому етапі баскетболістки виграли всі чотири поєдинки. Загалом наша команда виграла 7 матчів з 7-ми.

За результатами чемпіонату студентська жіноча збірна команда з баскетболу Прикарпатського національного університету посіла перше місце в європейській універсіаді та виборола право представляти Україну на Всесвітній літній універсіаді – 2017, яка відбудеться 23-28 серпня в м.Тайбей (Китай).

Студентській чоловічій збірні баскетболістів, яка також представляла Україну на чемпіонаті європейської універсіади не вдалося поборотися за медалі. В групі вони виграли 2 матчі з 5-ти.

Раніше «Галицький Кореспондент» писав: Спортсмен з Прикарпаття неперевершено здолав усіх суперників і став чемпіоном Європи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!