Прикарпатські правоохоронці інкримінують підозрюваній у шахрайстві Валентині Гродюк ще один злочин

Цього разу її звинувачують у переміщенні нелегалів через кордон.

«Галицький кореспондент» раніше писав про те, що кілька років франківці потерпають від шахрайських дій агенції нерухомості «ДОМІВКА ІФ». Люди роками пишуть скарги, заяви, повідомлення про злочини у міліцію та прокуратуру. І врешті кримінальна справа дійшла до Івано-Франківського міського суду. У справі є обвинувачена – Валентина Гродюк, десяток потерпілих та 35 свідків. Загалом сума претензій до підсудної – понад мільйон гривень.

Влітку минулого року Івано-Франківська міська прокуратура передала до суду 16 нових томів, в яких керівнику «Домівка ІФ» Валентині Гродюк інкримінують шахрайські дії. Мова йде про чотири нові епізоди, загальна сума яких сягає ще 800 тис. грн. Втім суд прийняв рішення тримати її на волі.

А от цього разу їй інкримінують 332 ст ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Як дізнався «Галицький кореспондент», затримали її правоохоронці вчора, 5 лютого, «на гарячому». Жінка одразу «захворіла». Наразі вона знаходиться в Івано-Франківській міській клінічній лікарні.

Гродюк

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!