Прикарпатські правоохоронці нагадують школярам про безпеку на дорозі

Правоохоронці проводять у школах краю тематичні заняття, на яких пригадують з учнями правила дорожнього руху та наголошують на важливості їхнього дотримання.

Зокрема, працівників поліції розповідають про найбільш типові аварійні ситуації за участю неповнолітніх, акцентують увагу на правилах безпечної поведінки юних учасників дорожнього руху на вулично-дорожній мережі, пояснюють, як на безпеку пішоходів у темряві впливає використання світловідбивачів на одязі та шкільних ранцях, повідомляє ГУ НП в Івано-франківській області.

Разом з поліцейськими школярі пригадують вимоги до маленьких пішоходів, пасажирів та велосипедистів, повторюють значення дорожніх знаків та розмітки.

Від початку цього року на Прикарпатті вже понад 60 неповнолітніх зазнали травм різної тяжкості внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Поліцейські нагадують водіям транспортних засобів, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, а тому необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів. Слід бути особливо обережними при проїзді перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, місць відпочинку тощо.

Приділити більше уваги дітям потрібно й батькам. Не полінуйтеся нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, розповісти про небезпеку, яка підстерігає на них під час ігор біля проїзної частини. І, звичайно ж, пам’ятайте: запорука дотримання дитиною правил – насамперед ваш власний приклад.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську патрульні затримали нетверезого 16-річного водія

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!