Прикарпатський боєць полку «Азов» Наталка Коцкович виходить заміж

Про це «Галицькому кореспонденту» розповіли «азовські» друзі Наталі Коцкович. Чоловіком Наталі стане боєць «Азову», донеччанин із псевдо «Волков».

Церемонія запланована на березень 2016 року, під час ротації обох бійців. Весілля мало би відбутися в Маріуполі, в колі «азовської» родини. За інформацією «Галицького кореспондента» наразі в нареченої проблема з вибором плаття, адже в Маріуполі з цим проблеми.

«Я не хотіла вірити, що серед азовців є “той самий”… а він чекав… чекав майже рік… він мені страшенно не подобався і навіть напрягав, – написала на свої сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Наталка Коцкович, – тому що був надто наполегливим і помітно увесь трусився, коли мене бачив… у деякі моменти це викликало навіть відразу».

Вони разом були на бойових у Широкиному. Тоді він також на неї чекав. І  лише зараз Наталка зрозуміла, що чекають тільки гідні та достойні! А якщо кохають, то назавжди!

«П.С. До речі, Сашко із самісінького Донецька) Тепер я точно знаю, що Схід і Захід разом», – підсумувала вона.

koc

Нагадаємо, що івано-франківська журналістка Наталка Коцкович вже рік є бійцем полку спеціального призначення «Азов». У грудні минулого року Коцкович розповіла “Галицькому кореспонденту”, що з побратимами любові не буває. І чоловіка вона буде шукати «на гражданці». 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!