Прикарпатський підприємець заплатить 111 тисяч гривень штрафу за неоформленого працівника

Суд підтвердив правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Під час проведеного інспекційного відвідування на теренах області у фізичної особи — підприємця, що займається виробництвом готових текстильних виробів інспектором праці виявили неоформленого працівника, інформує Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

За такі порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області на фізичну особу-підприємця винесли постанову якою накладено штраф у розмірі 111 690 гривень.

Не погодившись з цим рішенням, підприємець звернувся з адміністративним позовом до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності. За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов висновку, що фізичною особою допущено порушення  вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України, а саме здійснено допуск працівниці до роботи без належного оформлення із нею трудових відносин, а тому рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду визнано правомірними дії Управління Держпраці, а позивачу відмовлено в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

Нагадаємо, Прикарпатський чиновник, який підписав наказ про преміювання дружини, сплатить штраф

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!