Прикарпатський рятувальник став переможцем міжнародних змагань з плавання серед спортсменів-ветеранів

• Прикарпатець Василь Іроденко, який вже понад десять років працює на посаді інженера з пожежної безпеки ППЧ-22 з охорони НГВУ «Надвірнанафтогаз», повернувся з Другого міжнародного турніру з плавання «Кубок Лева», де здобув перемогу. Відбувався турнір 23-24 вересня у Львові. Варто зазначити, що у змаганнях брали участь понад 300 учасників з семи європейських країн.

Ці представницькі міжнародні змагання серед спортсменів-ветеранів у категорії «мастерс» у  віковій категорії від  25 до 85 років. Виступаючи у своїй  категорії, Василь Михайлович здобув сім дипломів: посівши чотири перших місця – 100 метрів на спині,  100  і 200 метрів батерфляєм і 400 – комплексним плаванням, а  також – три  других місця – 50 і 200 метрів на спині і 200 метрів брасом, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Василь Іроденко каже, що турнір вразив своїм представництвом та організацією, великою зацікавленістю з боку  влади та засобів масової інформації. І додає, що участь і перемоги на них надихають до нових  звершень.