Прикарпатцеві потрібна допомога, щоб врятувати новонароджену донечку

Родину Оніщук Олексія, родом із Калуша, спіткало нелегке випробування.

В період очікування третьої дитини – донечки, під час планового УЗД 02.01.2019 року на 29 тижні вагітності, в малятка виявили рідкісне захворювання – пухлину в ротовій порожнині, яка порушувала ковтання дитинки, що призвело до багатоводдя і в подальшому до передчасних пологів.

Історію Оніщуків, у соціальній мережі Фейсбук, розповіла близький друг сім’ї Daryna Bakhovska :

“В терміновому порядку сім’я консультувалась з усіма можливими лікарями стосовно лікування та пологів в Україні. Але при наступному УЗД 23.01.2019 було виявлене значне скорочення матки, та рекомендовано терміново виїжджати до Польщі. В день огляду і консультації 25.01.2019 на світ появилась маленька дівчинка, яка потребувала термінової допомоги. Тридцятого січня, немовляті провели операцію, по видаленню даної пухлини, та взяли її на аналіз, результат якого буде відомо наступного тижня“, – написала жінка.

Попередній діагноз дівчинки – тетранома язика. Прогнози в лікарів є дуже хорошими, динаміка позитивна, зовні більше ніяких ушкоджень.

Наразі, ще невідомі конкретні суми за лікування, але лише за перебування в лікарні, де проходили пологи, було нараховано 10 000 злотих, а це понад 2 500 тисяч доларів.

Daryna Bakhovska також додає, що зараз сім’я перебуває в лікарні, де проводилась операція. Вартість одного дня там без будь-яких процедур, становить 1250 злотих, що є рівним 350 доларам. Рахунок за операцію і всі процедури ще виставлено не було, але вже є зрозумілим, що звичайній українській сім’ї такі суми є просто непід’ємними:

“Велике прохання до кожного з Вас: не проходити повз, а поширити цей пост та доєднатись до збору коштів на допомогу маленькому янголятку. Я впевнена, що об’єднавши наші зусилля та кошти, усі витрати на лікування малечі буде перекрито, і здорова щаслива маленька дівчинка буде тішити серця не тільки своїх батьків, а й кожного з нас”, – закликає пані Дарина.

Реквізити для допомоги:

Номер картки батька:

5168 7427 1034 0211

Оніщук Олексій

Фотографії заключення УЗД в Україні та заключення лікаря в Польщі після пологів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!