Прикарпатці привезли до Відня виставку малюнків присвячену темі екології

Виставку унікальних малюнків презентували у рамках міжнародного симпозіуму «Відповідальність за створіння».

Україну на цьому заході представляв прикарпатець, керівник Бюро УГКЦ з питань екології, доктор Володимир Шеремета.

Ключовими темами обговорення симпозіуму стали актуальні екологічні проблеми. Учасники заходу шукали відповідь на питання про спільний внесок для подолання екологічної кризи, жертвою якої вже нині стають мільярди людей. Особливо акцентовано на ролі Церкви та християн у справі збереження Божого створіння.

Родзинкою симпозіуму стала виставка українців «Відповідальність за створіння очима дітей Божих», на якій представлено кращі малюнки учасників Всеукраїнського екологічного конкурсу «Відповідальність за створіння», який з 2011 р. щорічно організовує Бюро УГКЦ з питань екології, маючи за мету плекання християнської відповідальності за Боже створіння – природу.

В експозиції – 40 робіт дітей та студентів зі всієї України. На картинах легко і доступно кожен автор по-своєму передав споживацьке ставлення людини до створеного Богом світу.

Протягом кількох днів малюнки також були виставлені на огляд у парафіяльній залі української греко-католицької церкви святої Варвари у Відні. Серед відвідувачів не лише українська діаспора, а й місцеві мешканці та іноземці: туристи з США, Латвії, Німеччини, Данії. Усі вони глибоко вражені побаченим і кажуть про те, що люди і не задумуються, що по суті, дуже часто заповідь «Не вбий» можна трактувати і по відношенню до природи.

До теми: На Прикарпатті стався викид нафтоемульсії – екологи рахують збитки

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!