Прикарпатців кличуть на роботу до Служби судової охорони

 Сьогодні, 1 листопада, в Івано-Франківську представили керівництво територіального управління Служби судової охорони.

Служба судової охорони є державним органом з правоохоронними функціями у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Заснована вона 4 квітня 2019 року. Територіальне управління створене 5 вересня 2019 року з призначенням начальника управління полковника Служби Андрія Маланія.

Очільник каже, що відповідно до закону «Про судоустрій і статус суддів», Служба судової охорони здійснює підтримку громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, а також охорону приміщень суду, органів та установ системи правосуддя.

«Служба судової охорони виконує функції щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу в суді», – говорить Андрій Маланій.

Представники кажуть, що переваги управління полягають в тому, що буде забезпечене гідне щомісячне матеріальне забезпечення, додаткові виплати, розв’язання соціальних питань, медичне забезпечення, здобуття вищої освіти, право на отримання житла, щорічна основна відпустка, а також право на пенсію після 25 років календарної служби.

До кандидатів Служба висунула такі вимоги, як вік від 18 до 40 років, фізична підготовленість, відсутність судимості, повна середня освіта, проходження медичної комісії та професійно-психологічного відбору, а також підписання контракту терміном від 3 до 5 років.

Нагадаємо,На Прикарпатті запрацює Служба судової охорони

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!