Прикарпатців просять не виходити з дому на вихідних – але заборони немає

Сьогодні, 10 квітня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

Т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів розповів, що 11 квітня набирають чинності нові карантинні обмеження.

“Ситуація все ще ускладнюється – маємо в регіоні 254 випадки коронавірусу, з них два летальних. Керівництво держави поставило нам таку умову – щоб люди залишалися вдома. Це наша відповідальність. Тому нам потрібно спільно взяти цю відповідальність. Залишаймося вдома”, – сказав Віталій Федорів.

Починаючи із 13:00 суботи, 11 квітня, і до 06:00 години ранку понеділка, 13 квітня, жителів Івано-Франківщини просять не виходити з дому. Всі продукти харчування та ліки варто придбати заздалегідь.

В ці дні поліція працюватиме у посиленому режимі. Також буде проводитися дезінфекція міських та сільських вулиць.

Віталій Федорів додав, що таке рішення прийняли вчора на загальнодержавній нараді, де йшлося про потребу розірвати ланцюг зараження. Але не йдеться про тотальну заборону пересування – скоріше про обмеження.

“Термін “комендантська година” наразі був використаний лише Русланом Марцінківим. У нас йдеться про максимальне обмеження руху. Просимо людей не виходити з дому. Але нічого кардинально нового в області не буде”, – пояснив Федорів.

Схожі обмеження уже запровадили на Закарпатті, на Волині та на Львівщині. 

Нагадаємо, в Україні зафіксували 2203 випадки коронавірусу, на Прикарпатті – 254

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!