Прикарпаття матиме власну Червону книгу

В Івано-Франківській обласній раді презентували проект “Збереження біологічного різноманіття в умовах ведення лісового господарства Прикарпаття”. 

Програма впроваджується екологічною організацією “Еко-Галич” за підтримки Фінського фонду місцевого співробітництва Посольства Фінляндії в Україні, Міністерства екології та природних ресурсів, Державного природознавчого музею НАН України (м. Львів) та сприяння представницького органу Прикарпаття, пише “Голос України”.

Проект триватиме до наступного літа. За цей час планують окреслити охоронні зони в місцях репродукції червонокнижних тварин, рослин та грибів на території області. Також для працівників лісової галузі проводитимуть лекції, тренінги для підвищення рівня природоохоронних знань. На завершальному етапі проекту до природоохоронної діяльності залучатимуть усі лісові господарства України для поширення досвіду створення охоронних зон. Окрім цього, буде сформовано “Червону книгу Прикарпаття”, де буде інформація про тварин, рослин та гриби, які охороняються на території області.

Нагадаємо, У Центрі реабілітації диких тварин намагаються врятувати двох рідкісних сов

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!