Прикарпаття налагоджує співпрацю з корпорацією “Mitsubishi”

Сьогодні відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з генеральним директором київського офісу корпорації «Міцубіші» Кохейом Таґава.

Участь у заході також взяли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк і заступник начальна управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Олександр Зрайко. Метою проведення зустрічі стало обговорення можливостей співпраці для економічного розвитку області.

Марія Савка розповіла гостю про інструменти залучення іноземного капіталу в економіку Прикарпатті, зокрема, реалізацію інвестиційного проекту «Єврокарпатська ініціатива», у рамках якого вже розпочалося спорудження заводу із виробництва електрокабельної продукції німецького концерну «Леоні».

«Залучення іноземних інвестицій – пріоритет у роботі обласної влади, – наголосила Марія Савка. – Дедалі частіше представники великих міжнародних кампаній проявляють зацікавленість у співпраці з Івано-Франківщиною, що свідчить про сприятливий інвестиційний клімат в області та прозорі і комфортні умови ведення бізнесу.

Зі свого боку, Кохей Таґава окреслив основні сфери діяльності корпорації  «Міцубіші» – глобальної інтегрованої компанії,яка входить до складу японського конгломерату MitsubishiGroup.

«Сьогодні корпорація  «Міцубіші» має розгалужену мережу груп, – зазначив Кохей Таґава. – Ми працюємо у різних галузях промисловості, включаючи енергетику, металургію, машинобудування і промислове обладнання. Досягаємо хороших результатів у хімічній індустрії, займаємося харчовою та легкою промисловістю».

За його словами, цікавими для співпраці напрямками є модернізація соціальної інфраструктури, розвиток транспортної галузі та аграрної сфери.

На завершення зустрічі було домовлено напрацювати пропозиції щодо майбутньої співпраці та виокремити основні напрямки для інвестиційної діяльності.

IMG_5061_(1)_(1) IMG_5076_(1)_(1)_(1) IMG_5108_(1)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!