Режим тиші порушено: у Франківську на Тролейбусній зводять будівельний паркан

В Івано-Франківську на земельній ділянці в районі вулиць Хіміків-Тролейбусна, поруч із ЗШ №24 розпочалось будівництво.

Нагадаємо, що 9 січня ц.р. СБУ уклала договір з БК «Вертикаль» на будівництво будинків на ділянці площею 0,48 га. Відтак уже в лютому виконавчий комітет міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для будівництва поки що одного багатоквартирного будинку з приміщеннями громадського призначення. Після цього компанія отримала дозвіл на проведення підготовчих робіт, але ДПН ще не затверджений.

Раніше «Галицький кореспондент» повідомляв, що мешканці навколишніх будинків категорично проти. Вони просять на цій землі облаштувати сквер. Люди ініціювали зустріч з міським головою Русланом Марцінківим, забудовником та депутатом від округу Андрієм Строїчем. Під час неї мешканці вимагали призупинити будівництво до з’ясування всіх обставин. Наступного дня компанія «Вертикаль» відповіла, що готова призупинити підготовчі роботи на місяць, але буде проводити там інші роботи.

Проте сьогодні активістка Таня Башурина повідомила, що будівництво із самого ранку почалось.

«До 19 числа мало бути затишшя – роботи не мали проводитись, а сьогодні почались надзвичайно активні дії. Люди вже поліцію викликали», – каже жінка.

Вона додає, що раніше все було спокійно, а вчора хтось приходив і робив заміри, а сьогодні вже практично поставили всі стовпці для паркана та встановлюють інформаційну табличку, що ведеться будівництво.

«Жителі різне говорять. Хтось хоче йти на радикальні дії, а інші закликають звернутися до юристів. Але зараз ми готові до діалогу», – розповідає Башурина.

Директор будівельної компанії «Вертикаль» Олег Лєпєнін у соціальній мережі прокоментував ситуацію.

«Мова йшла про термін на перемовини – до одного місяця, а не один місяць. За цей час ми з‘ясували абсолютну законність будівництва «Намистинки». У БК «Вертикаль» згідно договору дуже жорсткі терміни закінчення будівництва з власником земельної ділянки СБУ», – писав Лєпєнін.

Також він додав, що у міській раді була створена робоча комісія. Зокрема, минулого тижня вона виїжджала на місце будівництва і міська рада не призупиняла будівництво.

«Чекати далі ми не маємо змоги, оскільки зобов’язані вчасно, як завжди, виконати свої договірні зобов‘язання перед власником земельної ділянки та нашими покупцями», – директор компанії.

Той самий омріяний сквер! Невже йому не бути!?Режим тиші порушено!Мав тривати до 19 липня (19 червня спілкувалась із представником БК Вертикаль, Андрієм, обіцяли що на місяць припиняють свої роботи)Ну що ж маємо що маємо! Ось яке сильне слово сильного чоловіка!

Gepostet von Таня Башурина am Montag, 2. Juli 2018

Фото – Женя Ступ’як

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!