Резидента “Станіславського феномену” поранили під час виступу проти незаконної забудови

Олексу Кобу, який є літературним резидентом “Станіславського феномену”, поранили під час виступу проти незаконної забудови у Полтаві. Про це повідомила київська журналістка Катерина Гладка.

«…  чудову людину і мого напарника по Літературній резиденції “Станіславський феномен” Олексу Кобу сильно поранили бандюки в Полтаві. Він захищав своє любе місто від незаконної і зухвалої забудови. Він і ще один хлопець ,якого теж поранили… Олекса в лікарні, в реанімації і потребує грошей на лікування», – написала Катерина Гладка.

Минулого року київська журналістка і письменниця Катерина Гладка та ветеран АТО і поет Олександр Коба із Полтави були в Івано-Франківську, де читали свої перші вірші та есе, написані під враженням від Івано-Франківська.

«Це глибока і дуже непроста людина, але така варта життя, хоч він і поспішає жити весь час… прошу вашої підтримки для Олекси. Хто його знає, чи хто знає мене і моє слово щось для вас варте. Вірю, що він сильний і що його організм одужає, але поки він бореться і ми йому потрібні. Молитвою, грошима і всілякою підтримкою», – написала журналістка.

Кошти збирає Полтавський Батальйон Небайдужих на картку Приватбанку (призначення платежу “на лікування поранених”):

5168 7420 6385 5377 – Бубнюк В. Л.

DSC_1351

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!