Різдвяне чудо: в Івано-Франківську безхатьки пообідали з міським головою

Сьогодні, 7 січня, в Івано-Франківську організували святковий обід для безхатченків міста. Організаторами свята є Спільнота Святого Егідія. На сьогоднішній святковий обід зібралося більше тридцяти безхатьків, алкоголю на святі не буде – лише коляда та смачне частування.

Отець Ярослав Рохман, духівник спільноти, розповідає, що Різдво – це особливий час для сімейної трапези: «Христос закликає кожного брати участь у його трапезі. Бездомні дуже часто позбавлені можливості бути у церкві, вони на маргінесі нашого суспільства, тому саме на Різдво є можливість їх запросити. Ми хочемо, щоб хоча б раз на рік вони отримали радість спілкування, були соціальними. Адже бути бездомним це не є вибір, на жаль, це обставини»,- зазначає Ярослав Рохман.

Починається все зі спільної молитви. Присутнім також роздали колядники, щоб всі долучилися до спільної коляди. На святковий обід завітав і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Нагадаємо, що наприкінці грудня він обіцяв, що пообідає разом з безхатьками.

Організатори сидять з ними за одним столом, щоб у гостей відчувалася саме сімейна трапеза. Також для них виступає вертеп.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!