Рогатинка Тетяна Федунь  здобула перемогу в мистецькому конкурсі

На базі Івано-Франківського Інституту мистецтв Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся конкурс з образотворчого мистецтва для учнів та вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області.

Основною метою змагань стало виявлення обдарованих учнів і сприяння їх творчому розвитку, надання допомоги у подальшому професійному самовизначенню, а також пропагування кращих зразків образотворчого мистецтва та шанобливого ставлення до відродження духовної культури українського народу, інформує Рогатка.

В обласному етапі конкурсу взяли участь 96 учнів та вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області. Рогатинський район представляли вихованці студії образотворчого мистецтва: Тетяна Федунь, Ірина Бегун та Вікторія Данилів (керівник Ірина Макогін).

Професійне журі високо оцінили художню майстерність, композиційне вирішення на форматі, об’єму, простору, світлотіні та передачу у кольорі з живопису і композиції творчих робіт талановитої молоді. За виконану конкурсну роботу Тетяна Федунь посіла 3 місце.

Нагадаємо, В Івано-Франківську розставляли «роздІловІ».

DSC07260-1024x768 DSC07262-1024x768

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!