Романія Постолянюк: «Дайте повну інформацію, скільки і кому ділянок виділено»

21 грудня на сесії Ямницької об’єднаної територіальної громади (ОТГ) виникло питання стосовно того, хто має вирішувати, кому давати землю, а кому не давати. У депутатів виникла думка, що земельна комісія мала би радитися із учасниками АТО, роздаючи землю атовцям.

А член виконкому Романія Постолянюк згадала те, що на останній сесії Ямницької сільської ради, яка відбулася тиждень перед виборами – 20 жовтня цього року, було роздано дуже багато земельних ділянок. Відтак людей цікавлять питання: скільки землі і кому було роздано.

«Дайте повну інформацію, скільки і кому ділянок виділено, – сказала Постолянюк, – також скажіть, скільки землі залишилося, і чим володіє сільська рада». Вона порадила відкласти земельні питання і дати інформацію, щоб все почалося прозоро і відкрито.

Крім того, Романія Постолянюк акцентувала, що графік засідань комісій мають знати наперед всі депутати. Мовляв, якщо вони відвідають засідання і запитають все, що їх цікавить, то й не буде прецедентів на сесії.

Далі слово взяв колишній голова села Ямниця Микола Зелінський. За його словами, інформація щодо останнього рішення сесії сільської ради розміщена на офіційному сайті Яницької сільської ради.

Крім цього, Зелінський пояснив, чому цим людям слід дати землю. Більше – у відео.

Врешті, депутати попросили довивчити питання, але голова села Ямницької ОТГ Роман Крутий сказав, що є процедура, а отже, слід голосувати. Своїм голосом він підтримав рішення, попри те, що люди хотіли його доопрацювати. Втім, рішення все одно не пройшло. Тільки 8 депутатів проголосували «за», 2 – «проти» і аж 15 обранців утрималися.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, у Ямниці, роздаючи землю атовцям, зі Спілкою учасників АТО не радилися.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!