Розбірки по-франківськи: Андріан Волгін виступає проти забудови Юрія Солов’я на озері

Сьогодні, 3 серпня, депутат Івано-Франківської міської ради та активіст Андріан Волгін зібрав брифінг, аби поспілкуватися з пресою на тему скандальної забудови, з якою він бореться.

Нагадаємо, на останній сесії міськради депутат обіцяв перекрити дорогу і будь-якими діями зупинити незаконну забудову на озері, до якої, за словами депутата, має відношення Юрій Соловей.

“Три тижні тому казали, що 90-ті повертаються, побачили у моїх діях ознаки рейдерства, казали, що заважаю людям працювати. Я просто намагаюся довести людям, що ця будова є незаконна”, – зазначив депутат.

Присутнім він демонстрував фотографії, документи та витяги, які свідчать про те, що будова є незаконною і має бути зупинена. Цільове призначення ділянки – місце для паркінгу, але там наразі створюють апартаменти.

Депутат переконує: Руслан Марцінків мав дати вказівку юридичному відділу, щоб ті готували позов до суду, аби скасувати договір, а також зазначив, що коли Держгеокадастр робив заміри, його не запросили, як і журналістів. Андріан Волгін вважає, що робилося це для того, щоб змінити заміри і уникнути кримінальної відповідальності.

На запитання журналістів, чи побачать вони таке ж натхнення стосовно інших забудов навколо озера, він зазначив, що з усіма незаконними забудовами бореться команда і контролюють всі судові процеси:

“Я ходив на всі суди, я їздив у Львів, що ще ви від мене хочете?”, – питає депутат.

Андріан Волгін зазначив, що свого часу він пообіцяв не згадувати прізвище Соловей, якщо там збудують невеликий готельчик. Але зараз, коли почали забудовувати у швидкому темпі, депутат готовий перейти до радикальних дій. Андріан Волгін, однак, поки не готовий розповісти, що саме робитиме.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!