Руслан Марцінків прийшов на Пасічну шукати компромісу з мешканцями

Сьогодні, 20 липня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прийшов на Пасічну шукати компромісу з мешканцями.

Нагадаємо, люди влаштовували акцію протесту через плани забудівника звести під їх вікнами ще дві багатоповерхівки. Протестувальники блокували Галицьку, ходячи пішохідним переходом та вимагаючи зустрічі з міським головою Русланом Марцінківом.

Мер зустрівся з людьми в рамках щотижневої перевірки “Чорна п’ятниця”. Він повідомив, що місто запропонувало СБУ дві земельні ділянки взамін тих, де пасічнянці хочуть бачити сквер – на Ребета і на Левицького. І ця пропозиція уже направлена в Кабмін.

“Я думаю, що вони будуть розглядати наші пропозиції не дуже швидко, звертатись до керівництва”, – каже Марцінків.

Також на зустріч вперше прийшов керівник БК “Вертикаль” Олег Лєпенін.

“Вертикаль” почала дії, які ми, мешканці, розцінюємо, як тиск і залякування активістів. Про що сьогодні було повідомлено. Є вже перший позов до суду на одного з наших активістів. Пан Лєпенін каже, що буде й надалі “захищати репутацію своєї компанії”, – каже активістка Євгенія Ступ’як.

Мешканці передали меру звернення, що на даний час фактична площа ділянки не відповідає 0.48 га, як це зазначається у всіх документах. Справа в тому, що її частина вже зайнята іншим забудівником, тротуаром і дорогою. На основі цього вони просять скасувати дозволи на підготовчі роботи.

“На сесії міської ради приймемо декларативне рішення, яке ви ініціювали на зустрічі у понеділок. Також впродовж всього часу працюватиме створена робоча група на чолі з моїм першим заступником Миколою Вітенком. Також хочу наголосити, що згідно з новою редакцією проекту генплану поруч передбачено будівництво школи, дитячого садочку та парку”, – повідомив Руслан Марцінків у соцмережі.

Наразі забудовника зобов’язали розібрати будівельний паркан і встановити прозору сітку. Це допоможе уникнути небезпечних ситуацій з виїзду «сліпого» повороту. А депутат міської ради Андрій Строїч на прохання громади завезе землю на місце висаджених дерев.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!