Руслану Марцінківу священики вручили Орден Святого князя Володимира

Сьогодні, 16 вересня, меру Івано-Франківська Руслану Марцінківу вручили Орден Рівноапостольного Князя Володимира ІІ ступеня.

Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

“Ранок неділі почався зі святої літургії у Свято-Троїцькому соборі. Рівно 20 років тому, в цьому храмі парафія провела свою першу святкову літургію.
Разом помолилися за мир та спокій у кожній українській родині та у всій країні. Особливо приємно та несподівано було отримати Орден Рівноапостольного Князя Володимира ІІ ступеня. Вдячний владикам за нагороду”, – пише Марцінків.

Довідково:

Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого — це орден Української православної церкви Київського Патріархату. Його встановлено для нагородження єпископату, духовенства, мирян, а також українських і зарубіжних державних і громадських діячів, працівників культури та мистецтв за особистий внесок у справі відродження української держави і духовності, піднесення ролі Української Церкви в житті суспільства і держави.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!