Садки, школи, вокзали та сільради: на Прикарпатті перевіряють заклади через коронавірус

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини відвідали 1713 закладів із метою протидії поширенню коронавірусу.

Наразі працівники здійснили візити до 533 шкіл, 223 дитячих садків, 345 ОТГ та сільських рад, 406 фельдшерсько-акушерських пунктів та лікувальних закладів, 26 ринків, 13 вокзалів, 44 супермаркетів та 123 інших об’єктів, інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Фахівці служби проводять просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з працівниками органів виконавчої влади, медичним персоналом, педагогічними та учнівськими колективами, поширюють відповідні інформаційні матеріали щодо шляхів протидії поширенню вірусу.
У рамках кампанії використовуються не лише інформаційні матеріали, підготовлені Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, а також низку напрацьованих власних матеріалів, які містять корисну інформацію, рекомендації та контактні дані.

Інформаційна кампанія з протидії проникненню коронавірусу на територію нашої держави набула особливої актуальності через реєстрацію першого випадку коронавірусу в Чернівецькій області.
За даними МОЗ, хворий доправлений до інфекційної лікарні, а сім’я та інші контактні особи – в ізоляції.

Нагадаємо, що в Україні лабораторно підтверджено перший випадок інфікування коронавірусом Covid-19 – у Чернівцях.

Раніше мер повідомив –  китайське місто Наньнін, яке є побратимом Івано-Франківська, потребує допомоги через коронавірус. Руслан Марцінків тоді сказав, що їм потрібні рукавички, маски, захисні костюми. На це і підуть гроші, виділені виконком. Вже згодом Франківськ виділив 150 тисяч, щоб допомогти китайському місту боротися з коронавірусом. 

Івано-Франківськ та місто Наньнін Гуансі-Чжуанського Автономного округу Китайської Народної Республіки підписали угоду про співпрацю. А вже згодом франківські депутати з робочим візитом відправились у Китай.

В Івано-Франківську готуються до коронавірусу – в аеропорту буде лікар, ізолятор та лабораторія. Також у лікарні обладнали п’ять палат-боксів. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків переживає, що вірус дійде до міста. Каже, що “це питання часу”. Водночас т.в.о. голови Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів зазначає, що на Прикарпатті роблять все для профілактики коронавірусу. 

Згодом в Україну привезуть тести для виявлення коронавірусу вдома.

Нещодавно з температурою госпіталізували прикарпатку, яка повернулася з Італії. Водночас, прикарпатцям розповіли, як вберегтися від грипу та коронавірусу.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!