«Самопоміч» навчатиме підприємців Франківщини, як розвивати успішний бізнес

У суботу, 18 березня, у селищі Обертин Тлумацького району відбудеться регіональний форум «Підприємництво та кооперативний рух». Організовує зустріч політична партія «Об’єднання «Самопоміч».

Успішні підприємці з Черкас, Хмельницького та Івано-Франківська ділитимуться досвідом та представлять свої бізнес-напрацювання. Вони розкажуть про проблеми, які долає малий та середній бізнес в Україні та шляхи їх вирішення.

«Зараз держава у складному економічному становищі – нові робочі місця не створюються, – каже керівник обласної організації партії «Самопоміч» Тарас Виноградник. – Хочемо донести до підприємців позицію, що навіть у таких умовах можна і треба працювати».

Тарас Виноградник переконаний, що вихід із скрутного становища, у якому перебуває підприємництво в Україні, є тільки за умови об’єднання.

«У єдності – сила. Це універсальне гасло «Самопомочі», адже, об’єднуючись у нові форми господарювання, є можливість створення сільськогосподарського колективу. Це дає прибуток», – каже очільник обласної організації.

Учасники форуму побачать можливості розвитку підприємництва на прикладі успішних підприємств. Вхід на форум є вільним.

Small group of business people joining hands, low angle view
Small group of business people joining hands, low angle view

Програма форуму:

– «Особливості сертифікації за стандартами HACCP». Олександр Скакун – голова асоціації громадська спілка «Асоціація якості та безпечності продукції», провідний консультант щодо систем менеджменту ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000/HACCP/FSSC 22000, ISO 13485, ISO/IEC 17025, ISO 50001, ISO 45001. м. Хмельницький

– «Система інтелектуального освітлення міста» (Розумне місто). Михайло Сухарєв – директор та Людмила Недвига –керівник відділу продажу ТОВ «Нью Лайт» – українського виробника світлотехнічної/електротехнічної продукції. м. Черкаси

– «Інформаційні технології як фундамент ефективного соціального підприємництва». Володимир Білоус– генеральний директор best-run Consulting – система автоматизації і комп’ютеризації бухгалтерського обліку та звітності. м. Коломия

– «Соціальна кооперація як форма соціально відповідального бізнесу». Богдан Станіславський – почесний інвестор ГО «Файні ябка 57».

– «Пріоритетні завдання «Об’єднання «Самопоміч». Лев Підлісецький – депутат Верховної Ради України.

Селище Обертин Тлумацького району, вул. Владики Михайла Кучм’яка, 2Б.

Початок форуму об 11.00.

Реєстрація учасників – з 10:30.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!