Сергій Бубка пообіцяв сприяти розвитку спорту на Прикарпатті

29 серпня в Івано-Франківську відбулася зустріч першого заступника голови ОДА Марії Савки з президентом Національного Олімпійського комітету України Сергієм Бубкою.

Участь у розмові також взяли заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич та заслужений тренер України Мирослав Карабін.

Марія Савка подякувала Сергію Бубці за приїзд та можливість поспілкуватися. Посадовець наголосила, що для Івано-Франківщини є надзвичайно важливо заручитися підтримкою Національного Олімпійського комітету України щодо розвитку та популяризації спорту на теренах області.

«Обласна влада займається пропагандою ведення здорового способу життя, ми працюємо над створенням та вдосконаленням місць для занять спортом. Зараз маємо кілька стратегічних об’єктів, над якими інтенсивно працюємо. Зокрема, в Івано-Франківську триває завершальний етап будівництва стадіону «ХЕТ-ТРИК АРЕНА», який базується на взірцях спортивних закладів європейського рівня. Не менш важливим об’єктом реконструкції є і спортивний комплекс Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Це єдиний в області спортивний комплекс, який в цілому відповідає нормативам олімпійських спортивних споруд. Тут проводяться роботи щодо оновлення спортивних секторів та бігових доріжок», – зазначила Марія Савка.

Своєю чергою, Сергій Бубка відзначив таку зацікавленість обласної влади щодо спорту та додав, що Національний Олімпійський комітет України сприятиме втіленню задумів щодо популяризації спорту в області.

Читайте також: У Долині відкрили сучасний спортивний майданчик

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!