Сергій Чумальчук

У своїх 24 роки івано-франківський майстер з художнього татуювання і пірсингу Сергій Чумальчук уже здобув дипломи за перші місця в тату-фестивалях у Харкові та Львові. А ще в цього хлопця в обох вухах тунелі (розширені дірки), пірсинг на губі, тату на руках та… два язики (спліт язика – один із видів модифікації тіла, коли цей орган скальпелем розрізають від кінчика до середини).

Випускник Інституту мистецтв здобув спеціальність, пов’язану з художньою обробкою металу та ковальством. Життя трохи відкорегувало професію, і тепер Сергій застосовує власні вміння у зворотному руслі – металом «обробляє» тіло. Хлопець відкрив першу в Івано-Франківську професійну тату-студію.

chumalchuk-sergij

Спочатку Сергій захопився пірсингом і модифікаціями з тілом, усе спробувавши на собі. Було цікаво, і таким чином іванофранківець прагнув самоствердитися.

Основні знання черпав з інтернету. Потім почав робити пірсинг своїм друзям. Результатом вони були дуже задоволені, тож охоче рекомендували Сергія всім знайомим. Так хлопець за короткий час здобув чималу популярність не лише в місті, а й за його межами. Тепер у його тату-студію приїжджають навіть з-за кордону.

«Як тільки я починав займатися мистецтвом тату, мене всі відмовляли, – розповідає Сергій. – Казали, що в Івано-Франківську ця справа не принесе прибутку. Оскільки я вельми впертий, то такий песимізм довколишніх ще більше мене надихнув. Захотілося довести протилежне».

Над своїм першим тату івано-франківський майстер міркував довго. Це мало бути щось цікаве та незвичайне. У результаті – «розмалював» собі аж дві руки від ліктя до кінчиків пальців. Ліва рука виконана в червоних тонах і виглядає, наче «зла», а права покрита живими зеленими тонами, і вона наче «добра». Котра із рук здебільшого перемагає у його житті? «Це очевидно, – посміхається Сергій Чумальчук. – Адже я правша».

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!