Сергій Семенов здобув бронзу на чемпіонаті світу з біатлону

• У Холменколлені (Норвегія) пройшла друга гонка чемпіонату світу з біатлону. У чоловічому спринті Сергій Семенов завоював першу нагороду для України, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Федерації біатлону України.

Все було, як завжди, біг, старався. Ні про які шанси на подіум не думав, всі думки були тільки про стрілянину. В естафеті я припустився прикрого промаху стоячи через те, що поспішив, тому сьогодні стріляв розмірено, так як потрібно було закривати все”, – розповів Семенов

Наш співвітчизник відстрілявся на “нуль” та поступися переможцю французу Мартену Фуркаду, час якого становить 25:35,4 с, лише 27,6 с, що виявилося “бронзовим” показником. Срібна медаль в активі легендарного норвежця Уле-Айнара Бьйорндалена (0) +26,9 с.

Результати інших українців: 22 місце у Артема Прими (1 промах) +1:21,6, 28 рядок посів Олександр Жирний (0) +1:34,5 і 44 сходинка у Дмитра Підручного (2) +1:57.

• Нагадаємо, що сьогодні в Холменколлені ще відбудеться жіночий спринт.