Шість проектів в одні руки: в Івано-Франківську назвали переможців обласного конкурсу

В Івано-Франківську назвали переможців обласного конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства.

Про це повідомив голова ГО “Богатир” та відомий стронґмен Назарій Павлів. Він обурюється, що переможцями одразу в шести проектах стала одна громадська організація, а ГО самого Павліва не змогла отримати фінансування.

“Обласна державна адміністрація оголосила результати “найчеснішого” і “найсправедливішого” конкурсу проектів. Хтось може пояснити чому обласна державна адміністрація декому виділяє кошти на шість (!) проектів, а комусь жодної гривні? Невже обласна державна адміністрація не розуміє, що такими своїми рішеннями викликає ще більшу недовіру до свого уже нульового рейтингу?” – кажу Назарій Павлів, вбачаючи в таких результатах конкурсу політичні причини.

Він також опублікував фотографії документів – списку переможців та свого звернення до очільників ОДА і обласної ради. Втім, з такою позицією погодились не всі.

“Почнемо з того, що Назар в одному лоті, будучи претендентом, не виграв! По друге, хто йому забороняв подати шість проектів чи більше? Ніякої політики в цьому нема, просто проект іншої організації виявився кращим, і не потрібно з цього робити проблему! “Сонячна січ” – крута, дієва організація, і вони заслуговують на фінансування!” – прокоментувала ситуацію Ольга Мельникова, головний спеціаліст відділу молодіжної політики департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Читайте також: Франківців вчили вивчати бізнес чиновників і депутатів

Активістка Євгенія Бардяк з “Молодої Просвіти” зазначила, що вважає конкурс достатньо прозорим:

“Назаре, я, наприклад, результатами цьогорічного конкурсу теж не задоволена, бо ми з шести поданих проектів отримали тільки два. Але я вважаю цей конкурс достатньо прозорим. Набагато прозорішим, ніж той, що відбувається у міській раді (Міський конкурс, маю на увазі, де ви, до речі, виграли)”.

Зазначимо, що сама МГО “Сонячна Січ” – це не “паперова” організація, а справді чинна, яка діє на Прикарпатті вже три роки, про що детально звітує на своєму сайті.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!