Скільки коштує побудувати будинок в Івано-Франківську?

Просторий дім на околиці міста, де забуваєш, що таке дефіцит квадратних метрів і галасливі сусіди, приваблює не одного франківця. Тому варіант будівництва приватного будинку розглядається все частіше, але одразу ж постає питання – скільки все це коштуватиме?

Аналітичний центр «Благо» з’ясував, скільки доведеться витратити на будівництво та на купівлю житла “під ключ”.

Якщо Ви все ж вирішили самі побудувати дім, то перш за все необхідно придбати землю. У передмісті її вартість сягає кілька тисяч доларів за сотку. Тобто сама територія для майбутнього будинку обійдеться приблизно у стільки само, як невелика квартира в новобудові.

Далі проектування. Найдешевшим варіантом є придбання готового проекту у знайомих, які вже збудували будинок. Коштувати він може від 8 000 гривень. Другим варіантом є купівля готового проекту. Їх пропонують у спеціалізованих журналах і на будівельних сайтах. Третій варіант найдорожчий – замовлення індивідуального проекту в архітектора. Його вартість залежатиме від загального обсягу майбутнього будинку.

Після цього уже можна підрахувати вартість будівельних матеріалів. Вона буде залежати від того, чи Ви оберете дорожчі і більш якісні, чи дешевші матеріали. Також не слід забувати про робочих, які виконуватимуть зовнішні та внутрішні роботи.

Такий варіант дому доступний небагатьом, тому що для цього необхідно мати великий будівельний досвід, причому в різних сферах будівництва, і постійно здійснювати контроль за робочими. При будь-якому будівництві не обійтися без експертної допомоги.

Чи є альтернатива цьому варіанту? Безперечно, є. На ринку нерухомості завжди можна знайти свій варіант дому. До прикладу, купити будинок в Івано-Франківську поблизу головної транспортної магістралі «Незалежності – Тисменицька» з індивідуальним проектуванням, підведеними всіма міськими комунікаціями та утепленням зовнішнього фасаду можна в котеджному містечку “Franko River Club”.

З питань придбання будинку звертайтесь у відділ продажу:

м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35

+38 (0342) 714-000

+38 (097) 0714-000

+38 (050) 0714-000

[email protected]

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!