Smart-квартири – розумна економія для різних типів сімей

Квартира-студія або ж розумний дім – так зараз називають smart-житло, яке уже декілька років має значний попит на українському ринку первинної нерухомості.

Аналітичний центр «Благо» дослідив, які основні переваги такого формату помешкання для різних типів сімей.

Спершу з’ясуємо, хто найчастіше купує smart-квартири.

Дослідження свідчать, що найбільшу популярність розумний дім має серед самотніх людей, молодих сімей та людей, які досягли пенсійного віку.

Самотні люди обирають таке житло через його функціональність, мінімалізм та невисоку вартість. Купити smart-житло для багатьох із них є вигідною альтернативою стандартній однокімнатній квартирі, яка зазвичай коштує дорожче. Також вагомим плюсом є економія часу на облаштування помешкання. Вільне планування дозволяє за короткий термін підготувати квартиру для комфортного проживання в сучасному стилі, як, наприклад, лофт.

Стосовно ж молодих сімейних пар, їх вибір падає на smart-житло через продуманість кожного квадратного метра. Про це зазвичай дбають дизайнери забудовника. Їх робота зводиться до того, щоб зробити все можливе, аби простір можна було облаштувати найбільш функціонально. Як результат, у помешканні немає зон, які б не використовувались.

Зараз у багатьох сімей, які досягли пенсійного віку, також виникає необхідність купити smart-квартиру. Цей сегмент покупців приваблюють доступна вартість та економія на комунальних послугах за рахунок компактного метражу. Маленька квартира добре опалюється і не потребує великих енерговитрат.

Купити квартиру формату smart тепер можна також в Івано-Франківську. До прикладу, в районі Manhattan будуються сучасні будинки з розумними домівками одно- та двокімнатного планування.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!