Сьогодні в Івано-Франківську попрощаються з родиною Гордієнків, які трагічно загинули від чадного газу

Сьогодні, 2 січня, в Івано-Франківську в Будинку смутку попрощаються із родиною Гордієнків, які напередодні Нового року трагічно загинули у власній квартирі.

Про те, що провести в останню путь  сім’ю Русани і Вогнедара Гордієнків франківці зможуть 2 січня о 18:00 повідомив брат загиблої Гордій Остапович.

«Ті, хто ще не знають або ще сприймають лише як чутки:

Так, моя сестра Русана, її чоловік Вогнедар і мої племінники Івга, Озар, Ведана й Тивер вже не з нами. Й так – вони не християни, тому прощання буде відбуватись без традиційних… символів та текстів. І так, вони бажали бути не похованими, а кремованими, тому попри всі здивування і несприйняття будемо йти згідно їхньої волі», – повідомив брат загиблої.

Нагадаємо, що 30 грудня, в Івано-Франківську в будинку по вул. Січових Стрільців, 16 поліція знайшла загиблою цілу сім’ю.

З’ясувалось, що загинула сім’я відомої поетки, цілительки, психолога Русани Гордієнко. Вона була також засновницею психодраматичної студії “Чарунка”. Русані було всього-на-всього 39 років, а її чоловікові Вогнедару – 27. Сім’я займалася відновленням старослов’янських традицій та цілительством.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!