Сьогодні в Івано-Франківську відбувся обід для безхатьків

Сьогодні, 13 січня, у сквері на Привокзальній для безпритульних організували благодійний обід.

Організатором благодійного обіду виступив будинок нічного перебування, спільно з волонтерами благодійної організації “Дотик ангела”. В привокзальному сквері поставили палатку, в якій безхатьки могли отримати їжу, а також теплий одяг.

Боберський

“Основною метою нашого заходу є максимальне виявлення людей, які заходяться за межею бідності. Ми це робимо для того, щоб повідомити їм, що на базі нашого закладу працює цілодобовий пункт обігріву”, – розповів директор соціального закладу, для бездомних людей Іван Боберський.

DSC_0308

Зокрема, відтепер до будинку нічного перебування можна приходити цілодобово, а не тільки на ніч, як було раніше. Там безхатьки можуть отримати місце для ночівлі, харчування та ряд інших соціальних послуг. Сам заклад знаходиться на вулиці Млинарській, 2а.

“На сьогодні близько 70 осіб пройшли через наш пункт обігріву”, – зазначив Іван Боберський.

DSC_0304

Найбільш піковими за відвідуваністю пункту обігріву були дні зі значними похолоданням. Працівники будинку нічного перебування очікують новий наплив людей, у зв’язку з тим, що синоптики знову передають значне зниження температури.

DSC_0316

“Ми допомагаємо із відновленням документів, реєструємо за юридичною адресою закладу, також виготовляємо групу інвалідності, пенсію, влаштовуємо до геріатричних закладів”, – розповіла соціальний працівник будинку нічного перебування Вероніка Павлюк.

Зараз в будинку нічного перебування є 25 осіб, які постійно приходять на ночівлю. Є такі люди, які з часом знаходять роботу. Троє з десяти осіб налагоджують своє життя.

Гуцул

“Ці люди також заслуговують на краще життя, не всі з них з власної волі опинились в такому становищі”, – додав керівник благодійної організації “Дотик ангела” Віталій Гуцул.

Організатори благодійного обіду наголосили, що і на далі планують проводити заходи такого роду, та просять допомагати особам, які потрапили в скрутне становище, оскільки вони такі ж люди, як і ми.

DSC_0304 DSC_0332 DSC_0328 DSC_0306

Нагадаємо, що в Івано-Франківську обговорювали проблеми безхатьків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!