Сосиски та курятина з рисом: у Росії знущаються з голодуючого Сенцова

Український режисер Олег Сенцов мерзне та голодує у нелюдських умовах, а його спокушають сосисками та курятиною.

Умови утримання Сенцова в Ямало-Ненецькому автономному окрузі жахливі, немає навіть обігрівача, а температура повітря опускається до -42 градусів С, пише Gazeta.ua.

“Там не те, що холодно, там огидно – дуже сиро. Температура опускається до -42 С, а це можна вважати всі -60 за зовнішніх відчуттів. Він каже, що сидить у светрі, штанях, куртці, шапці і йому холодно. Нещодавно замість телевізора попросив обігрівач. Телевізор, звичайно, теж непогано, але краще, щоб температура навколо була хоча б +20”, – розповів адвокат політв’язня Олега Сенцова Дмитро Дінзе.

Правозахисник зазначив, що не знає, чи задовольнили прохання ув’язненого, а такі умови можуть бути використані з метою тиску на режисера.

«Дали обігрівач? Не знаю… Там ж всі через провокації діють: може з голодовочки підеш – ось смачні сосиски або курочка з рисом. Запахи поширюють. Та щоб не піддаватися на подібні провокації, у людини всередині повинен йти процес, повинна бути рішучість», – додав адвокат.

Відомо, що в кінці серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд Росії засудив українського режисера Олега Сенцова до 20 років позбавлення волі. Нещодавно незаконно засуджений написав рідним, що у нього випадає волосся і кришаться зуби, а 14 травня оголосив безстрокове голодування.

Читайте також: На Тисмениччині показали фільм про ув’язненого режисера Олега Сенцова

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!