Спершу якість перевезення, потім вже зовнішній вигляд – начальник Управління транспорту і зв’язку Франківська

На сьогодні в Івано-Франківську поряд із новими маршрутами досі працюють так звані старі, які мають позначки “ст.” або “старий”. Зокрема, не всі водії перейшли на літню форму одягу, а саме – зелені футболки з емблемою міста.

Начальник Управління транспорту і зв’язку виконавчого комітету міської ради Івано-Франківська Олег Ганчак прокоментував журналісту “Галицького кореспондента” ситуацію, що склалась.

маршрутки

З його слів, так звані старі маршрути будуть працювати до того терміну, який прописаний в договорах. “Один із договорів завершується в серпні, інший – в грудні, ми не можемо припинити його достроково, без поважних на те причин”, – пояснив головний транспортник міста.

Однак після того, як термін договорів добіжить кінця, ці маршрути будуть просто ліквідовані. “Єдине, що ми хочемо просити – щоб після ліквідації маршруту №86 дати додаткову  одиницю транспорту на маршрут №26, бо там є велика потреба”, – запевнив Олег Ганчак.

Стосовно зовнішнього вигляду водіїв та обіцянки одягнути їх у зелені футболки, то начальник Управління транспорту і зв’язку зауважив, що на сьогодні є більш нагальні проблеми. Зокрема, якість надання послуг перевезення. “Зараз, в першу чергу, якісна послуга, а футболки – це вже додаткова річ, на якій не варто акцентувати увагу”, – пояснив Олег Ганчак.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську таки не відновлять маршрут №11.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!