Сподіваюсь, наші олімпійці привезуть у Франківськ із Токіо золото, – Орест Оклієвич

Сьогодні, 14 травня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція з призерами чемпіонату світу з легкої атлетики та рекордсменом з пауерліфтингу.

Орест Оклієвич, начальник управління спорту Івано-Франківської ОДА зазначив, що спортивні успіхи досить значні. Наприклад, із неолімпійського виду спорту – пауерліфтингу – прикарпатський спортсмен Віктор Голіней встановив декілька рекордів світу серед юнаків.

Сам спортсмен каже, що не очікував, що зможе підняти таку велику вагу і установити рекорд. Проте, як такого, хвилювання не було, адже відчував велику підтримку. Його тренер Василь Грицко додає, що за суперниками під час змагань не слідкували, бо вони значно слабші за нього. Далі планують поїхати на Чемпіонат світу і по можливості покращувати встановлені рекорди.

Також високих результатів досягли наші спортсмени на чемпіонаті світу з спортивної ходьби, яка є олімпійським видом спорту.

“Цього року серед олімпійських видів спорту у нас перші високі результати. Це пов’язано із тим, що нашим спортсменам заборонили брати участь у змаганнях, які проходять на території Росії”, – додає Оклієвич.

Також він сподівається, що у 2020 році наші олімпійці привезуть з Токіо олімпійську медаль – адже в області є золоті медалі, але не у самому Франківську.

Христина Юткіна розповідає, що наступного разу вони їдуть на Чемпіонат Європи з легкої атлетики у Берліні і також надіються на хороші результати. А срібний призер Валерій Літанюк згадує, що на старт вийшов у хорошій формі, тому результатом дуже задоволений.

Їхній тренер, президент федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко каже, що в Україні спортивна ходьба – перспектий вид спорту.

“Конкуренція дуже висока і далі вона буде зростати”, – переконаний Матешко.

До теми: “Головне, щоб Росія була позаду”, – франківський тренер про 15 золотих медалей

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!