Спорт і тротуари: на що коломияни хочуть витратити громадський бюджет у 2019 році

31 травня закінчився прийом проектів на третій громадський бюджет Коломиї. Загалом на розгляд координаційної ради відділ інвестицій запропонував 21 проект, які надійшли на конкурс. 1 зареєстрований проект зняли з ініціативи автора.

 “Бачимо, що громадський бюджет користується популярністю в коломиян, – каже перший заступник міського голови Сергій Коцюр. – Цього року знову надійшло багато цікавих проектів різноманітної тематики. Люди стараються таким чином вирішити локальні проблеми. Ми на правильному шляху, будемо і надалі працювати над тим, щоб ця ініціатива отримала підтримку депутатів міської ради.”

Якщо протягом двох останніх років найпопулярнішою ідеєю громадського бюджету були дитячі та спортивні майданчики, то у 2019 році містяни пропонують більшість грошей витратити на ремонт тротуарів та доріг, а ще – на облаштування місць для цікавого дозвілля (установлення стаціонарних бетонних тенісних та шахових столів, створення місця та побудова тренажерів для проведення спортивних тренувань зі скелелазіння). Серед запропонованих проектів є два, спрямовані на створення безбар’єрного середовища. Це громадська вбиральня для громади міста та людей на інвалідних візках і облаштування стаціонарного пандуса для одночасного руху людей з інвалідністю (на візках) і людей з дитячими візками в місці громадського користування. Також подали коломияни проекти із сфери культури – видавництво книжок і конкурс краси «Княгиня Покуття».

Наступний етап громадського бюджету на 2019 рік – проекти детально вивчатимуть працівники відділів міської ради і за потреби опрацьовуватимуть разом із авторами.

Голосування починається з першої суботи календарного тижня вересня місяця року, що передує плановому та триває протягом семи календарних днів. Електронний варіант голосування починається о 8:00 год. першого дня голосування та закінчується о 16:00 год. на сьомий день голосування. Голосування на паперових бланках відбувається у визначених пунктах голосування з 11:00 год. до 15:00 год. у суботу та неділю, та з 08.00 год. до 17:00 год. з понеділка по п’ятницю, крім останнього дня голосування, коли голосування закінчується о 16:00 год.

Громадяни України, які належать до територіальної громади міста Коломиї і мають право голосу, можуть вибрати з-поміж виставлених на голосування завдань 1 (один) проект, який попередньо отримав позитивну оцінку.

Докладно із проектами громадського бюджету Коломиї на 2019 рік можна ознайомитися тут

Нагадаємо, Пожежі заберуть з резервного фонду бюджету Івано-Франківська 100 тисяч гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!