Спортсменки з Прикарпаття розповіли, як перемагали в Європі

Сьогодні, 11 серпня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція чемпіонів європейської універсіади-2017 – студентської жіночої збірної Прикарпатського національного університету з баскетболу, та срібної призерки чемпіонату Європи з боксу Марії Кривоніс.

Нагадаємо, 25-28 липня дівчата завоювали першість на цих змаганнях та вибороли право представляти Україну на Всесвітній літній універсіаді – 2017, яка відбудеться 23-28 серпня в м.Тайбей (Китай).

Костянтин Лисейко, заступник начальника управління спорту Івано-Франківської ОДА, привітав спортсменок з високими досягненнями та побажав їм подальших успіхів. Після цього спортсменкам вручили квіти.

Тренер збірної Юрій Процюк повідомив, що кілька днів тому міністр молоді та спорту України Ігор Жданов нагородив баскетболісток найвищим званням – їм вручили посвідчення заслужених майстрів спорту України.

“У нас склалось досить позитивне літо – ми завоювали третє місце в світі, а в Європі – золото. Хто бачив ігри збірної, той знає, що остання гра була дуже складною і ледь не стала травматичною. Ми грали на майданчику біля моря, було багато конденсату, і ми почувались як на льодовій арені – постійно їздили вправо-вліво. Але ми все-таки вибороли золото і збірна неушкодженою повернулась додому – з трофеями та враженнями”, – розповіла Кристина Філевич, капітан збірної України з баскетболу.

Марія Кривоніс, майстер спорту з боксу та срібний призер чемпіонату Європи, зазначила, що перемоги в цьому виді спорту завжди даються нелегко.

“Щоб здобувати високі досягнення, потрібен командний дух та налаштовування себе на перемогу. Без цього нічого не буде. А взагалі займатись боксом дуже цікаво – я сама не очікувала, що це так захоплююче. Буду реалізовувати себе в цьому виді спорту”, – сказала спортсменка.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!